Praca: Starszy specjalista ds. należności

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy specjalista ds. należności
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/6072
OBOWIĄZKI:
Przetwarzanie transakcji dotyczących należności, takich jak wnioski gotówkowe i wewnętrzne płatności handlowe, oraz zapewnianie dokładne i terminowe raportowanie;Przeprowadzanie analiz i inicjowanie odpowiednich działań w razie potrzeby; Przestrzeganie i pomoc w osiągnięciu zgodności z zasadami kontroli wewnętrznej nad sprawozdawczością finansową w zakresie rachunków należności dla odpowiednich szablonów;Udział w testach kontroli wewnętrznej i przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji Ścisła współpraca z klientami i innymi zainteresowanymi stronami w celu zapewnienia, że są oni na bieżąco informowani; maksymalizowanie zadowolenia klientów; Wspieranie rozwoju i wdrażania procesów oraz prowadzenie projektów usprawniających w celu zwiększenia wydajności i produktywności działań zespołu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: handel międzynarodowy i finanse
Język: portugalski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: umiejętności analityczne
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa pakietu MS Office

Wymagania inne:

3 lata doświadczenia zawodowego w dziedzinie finansów, kierunek studiów: międzynarodowy handel i finanse. Język angielski oraz portugalski wymagany ze względu na pracę w międzynarodowej firmie oraz współpracę z oddziałem firmy w Brazylii, pracodawca nie wymaga potwierdzenia znajomości języków obcych certyfikatem.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie