Praca: Młodszy menedżer ds. zgodności i kontroli ryzyka operacyjnego

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Młodszy menedżer ds. zgodności i kontroli ryzyka operacyjnego
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/3471
OBOWIĄZKI:
1. Przygotowywanie biznesowych planów dla testów wspomagających implementację technologii. 2. Przeprowadzanie testów dla poprawności danych i/lub funkcjonalności aplikacji w celu weryfikacji osiągnięcia pożądanego rezultatu. 3. Koordynowanie testowania wraz z partnerami ds. Zgodności i IT w zakresie zmian w systemie i usuwania usterek.4. Budowanie i utrzymywanie silnych relacji z różnymi podmiotami na całym świecie, wspieranie wdrażania działań,przyczynianie się do rozwoju i podnoszenia reputacji zespołu. 5. Wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.Praca w godz. 8:00-16:00Umowa o pracę na czas nieokreślony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: rola i umiejętności menadżera
Uprawnienia: komunikatywność, kultura osobista
Uprawnienia: Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office

Wymagania inne:

Wiedza z zakresu księgowości i produktów finansowych, umiejętności analityczne, rachunkowość zysków i strat, raportowanie bilansu.Minimum doświadczenie to 6 lat i 6 miesięcy oraz praca w instytucjach finansowej oraz wykształcenie wyższe, jęz. angielski B2 w mowie i piśmie, bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office, komunikatywność, kultura osobista, rola i umiejętności menadżera.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 416,67 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu