Praca: Menedżer ds. zgodności i kontroli ryzyka operacyjnego

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Menedżer ds. zgodności i kontroli ryzyka operacyjnego
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/3490
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie nadzoru transakcji, raportów i komunikacji elektronicznej w celu wykrycia potencjalnie nieuczciwych działań handlowych (tj. nadużyć rynkowych, manipulacji rynkowych lub niewłaściwego traktowania klientów),- śledzenie naruszeń określonych lokalnych wymogów iprawnych lub zasad giełdowych i ich eskalacja w odpowiednich przykładach- budowanie i utrzymywanie silnych relacji z różnymi podmiotami na całym świecie, wspieranie wdrażania wszelkich działań, przyczynianie się do rozwoju i podnocszenia reputacji zespołu,- identyfikacja ryzyka i przyczynianie się do zwiększenia skuteczności procedur nadzoru, jak również rozwoju nowych procedur,- wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę.Praca w godz. 8:00-16:00.Umowa o pracę na czas nieokreślony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office, jęz. angielski B2 w mowie i piśmie.Umiejętność monitorowania transakcji.Umiejętność przeciwdziałaniu prania pieniędzy potwierdzona certyfikatem.Doświadczenie min 13 lat w instytucji finansowej, wykształcenie wyższe licencjackie w dziedzinie handlu.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 11 666,67 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu