Praca: Starszy Inspektor

Ogłoszenie numer: 9248804, z dnia 2024-09-19
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu,
Departament Wdrażania Programu Regionalnego
poszukuje kandydata na wolne stanowisko urzędnicze:
Starszy Inspektor
Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań
Nr ref.: 80/2024

Wymiar etatu: 1 (umowa o pracę na czas określony do 31.12.2027 r. z możliwością przedłużenia)

Wykształcenie: wyższe

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie zadań związanych z przygotowaniem umów o dofinansowanie i aneksów do tych umów w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027
  • przygotowanie uchwał w sprawie podjęcia decyzji o dofinansowaniu projektu, uchwał zmieniających i uchylających w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027
  • analiza i opiniowanie dopuszczalności zgłaszanych zmian w trakcie realizacji projektów w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027
  • prowadzenie baz danych i zestawień związanych z wykonywanymi zadaniami
  • opracowywanie, opiniowanie wytycznych i innych dokumentów w zakresie wdrażania Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027
Wymagania niezbędne:
  • min. 4-letni staż pracy
  • znajomość Szczegółowego Opisu Priorytetów Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 oraz zagadnień związanych z wdrażaniem obu Programów
  • znajomość przepisów prawnych krajowych i unijnych dotyczących okresów programowania 2021-2027
  • znajomość podstawowych zasad funkcjonowania administracji samorządowej
  • obsługa komputera (pakiet MS Office)
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie
  • swoboda wyrażania myśli w formie ustnej i pisemnej
  • umiejętność pracy w zespole i odpowiedzialność
Wymagania dodatkowe:
  • doświadczenie we wdrażaniu programów operacyjnych współfinansowanych ze środków UE będzie dodatkowym atutem.
Informacje o warunkach i miejscu pracy:

Nowoczesny budynek przystosowany dla osób z niepełnosprawnością.

Stanowisko związane z pracą przy komputerze, wymagającą dokładności.

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, pakiet socjalny