Praca: Specjalista ds. czynszowych i windykacji

Ogłoszenie numer: 9237256, z dnia 2024-09-13

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mokotów"

Spółdzielnia Mieszkaniowa „MOKOTÓW”

Administracja Osiedle „PUŁAWSKA”

Ogłasza konkurs na stanowisko:

Specjalista ds. czynszowych i windykacji

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • wprowadzanie danych do programu czynszowego S-bit, uzgadnianie i analiza wprowadzonych dokumentów,
  • rozliczanie mediów (CW,ZW,CO i gaz),
  • naliczanie wymiaru opłat eksploatacyjnych, sporządzanie aneksów czynszowych, wystawianie faktur dla lokali mieszkalnych, użytkowych i garaży,
  • wystawienie zaświadczeń o stanie konta opłat,
  • korespondencja z mieszkańcami, potwierdzeń sald rozrachunkowych,
  • windykacja należności od mieszkańców i najemców, kierowanie spraw do Radcy Prawnego oraz dalsza współpraca w zakresie egzekucji zasądzonych należności,
  • przygotowanie danych niezbędnych do sporządzenia sprawozdań finansowych.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane ekonomiczne
  • Doświadczenie w pracy w Spółdzielni Mieszkaniowej lub Wspólnocie na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Exel)
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (pełny etat)
  • Dogodny dojazd
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Stabilność zatrudnienia
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Dobrą atmosferę w pracy
Oferta kandydata powinna zawierać: CV, list motywacyjny, kopia dokumentu potwierdzającego wykształcenie.

Sposób zatrudnienia: umowa o pracę na cały etat.

CV można składać w siedzibie Administracji (ul. BIELAWSKA 3, Warszawa) lub skorzystać z szybkiej aplikacji na portalu.

Termin składania CV: do 16.09.2024 r.

O terminie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo.