Praca: Specjalista ds. rozliczeń finansowych

Specjalista ds. rozliczeń finansowych
Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów, obok stacji METRO STOKŁOSY
Zadania:
  • Przygotowywanie i monitorowanie cash flow oraz sporządzanie dedykowanych raportów finansowych dla zewnętrznych instytucji takich jak banki czy leasingodawcy.
  • Efektywne zarządzanie rozrachunkami na kontach księgowych, w tym wyjaśnianie wszelkich niezgodności.
  • Nadzór nad ubezpieczeniami należności.
  • Realizacja przelewów za pomocą bankowości elektronicznej.
  • Rozliczanie wydatków pracowniczych, w tym zaliczek i transakcji kartą służbową.
  • Bliska współpraca oraz wsparcie bieżących zadań dla księgowości zewnętrznej.
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Biegła obsługa pakietu Office.
  • Wysoka zdolność organizacji pracy, samodzielność i dokładność.
  • Zaangażowanie oraz znajomość podstawowych zagadnień księgowych.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Elastyczne godziny pracy (pon.-czw. 30 minut dłużej, piątek kończymy 2 godziny wcześniej).
  • Atrakcyjne premie kwartalne.
  • Zniżki na produkty firmy oraz wyjazdy integracyjne.
  • Jasną ścieżkę awansu oraz rozwój zawodowy.
  • Biuro z łatwym dostępem przy stacji METRO STOKŁOSY.