Praca: Specjalista / Starszy Specjalista w Wydziale Audytu Wewnętrznego

Specjalista / Starszy Specjalista w Wydziale Audytu Wewnętrznego
Miejsce wykonywania pracy:
Warszawa, Żelazna 59A
Termin: 06.09.2024 r.
Zakres obowiązków
OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:
  • współpracę przy opracowywaniu rocznych planów audytu wewnętrznego,
  • realizację zadań audytowych zgodnie z planem audytu,
  • przeprowadzanie pod nadzorem audytora: czynności doradczych, audytów zleconych oraz audytów poza planem, czynności sprawdzających realizację zaleceń z przeprowadzonych zadań audytowych,
  • identyfikację i analizę ryzyka związanego z działalnością Wód Polskich,
  • przegląd i aktualizację uregulowań wewnętrznych,
  • współpracę z innymi jednostkami Wód Polskich oraz audytorami zewnętrznymi,
  • bieżące wsparcie Departamentu Kontroli i Audytu Wewnętrznego.
Wymagania
CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:
  • posiada wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach: ekonomia, finanse i rachunkowość, prawo, zarządzanie, audyt, administracja,
  • ma minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarach związanych z audytem lub kontrolą w organizacjach o złożonych i zróżnicowanych obszarowo procesach,
  • zna przepisy ustaw: Prawo wodne, o rachunkowości, o finansach publicznych, Kodeks postępowania administracyjnego,
  • sprawnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office,
  • posiada czynne prawo jazdy kat. B i wykazuje gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • potrafi pisać i redagować teksty,
  • sprawnie analizuje dane i wyciąga trafne wnioski,
  • dobrze organizuje pracę własną, jest terminowy, potrafi działać pod presją czasu,
  • jest osobą komunikatywną i potrafi pracować w zespole.
DODATKOWO DOCENIMY:
  • znajomość przepisów w zakresie ochrony środowiska oraz ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Wymagane dokumenty
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego i załączenie aktualnego CV.
Benefity

JAKO PRACOWNIK MOŻESZ LICZYĆ DODATKOWO NA:
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Możliwość ubezpieczenia dzieci i wnuków
  • Niskooprocentowaną pożyczkę na cele mieszkaniowe
  • Paczki mikołajkowe dla dzieci
  • 2 dodatkowe dni wolne w roku dla niepalących
  • Dofinansowanie do wypoczynku - Wczasy pod gruszą"
  • Pokoje gościnne w atrakcyjnych lokalizacjach
  • Nauka języków - dostęp do platformy eTutor
  • Specjalistyczne szkolenia i możliwość dofinansowania studiów
  • Dopłatę do wypoczynku dzieci i młodzieży