Praca: Samodzielny Księgowy

Samodzielny Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Księgowanie i dokumentacja zgodnie z prawem;
  • Kontrola i kategoryzacja finansów;
  • Zarządzanie płacami i kadrą, sporządzanie list płac, umów, PIT-ów, prowadzenie dokumentacji pracowniczej;
  • Nadzór nad ewidencją księgową;
  • Przygotowanie rocznych zestawień finansowych;
  • Raportowanie i współpraca z urzędami;
  • Bezpośredni kontakt z klientem.
Wymagania:
  • Doświadczenie w księgowości;
  • Znajomość prawa podatkowego i rachunkowego;
  • Umiejętność obsługi Symfonii;
  • Angielski na poziomie komunikatywnym;
  • Mile widziana znajomość estońskiego PIT.
Pracodawca oferuje:
  • Stałą pracę na umowę o pracę;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Szkolenia i kursy;
  • Dodatkowa pensja roczna;
  • Praca 9:00-17:00.