Praca: Starszy przedstawiciel w dziale sprawozdawczości finansowej

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy przedstawiciel w dziale sprawozdawczości finansowej
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2431
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie sprawozdań finansowych dla klientów BBH, współpracując z innym departamentem. Przygotowywanie sprawozdań finansowych korzystając z różnych standardów rachunkowości (IFRS, Lux GAAP, US GAAP, Irish GAAP). Regularna komunikacja z klientami i zewnętrznymi audytorami, odpowiadając na pytania i wątpliwości należycie oraz na czas. Przeprowadzanie wewnętrznych kontroli zgodnie z wymogami. Wykonywanie odpowiednio, kompletnie oraz terminowo wszystkich zadań dla określonych klientów, włączając komunikację z innymi zespołami w BBH.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: umiejętność analitycznego myślenia
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: Dbałość o szczegóły

Wymagania inne:

doskonała komunikacja w mowie oraz piśmie, wiedza w zakresie biznesu międzynarodowego oraz biznesu w obszarze finansów. Certyfikat znajomości języka angielskiego nie jest wymagany. Pracodawca zweryfikuje to podczas rozmowy rekrutacyjnej. Wymagane ukończenie studiów wyższych na kierunku Zarządzanie w biznesie lub pokrewne. Wymagane co najmniej 5 letnie doświadczenie zawodowe w sektorze bankowości w dziale sprawozdawczości finansowej lub obszarze związanym z finansami.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie