Praca: Analityk Jakości Procesów

Niektóre zajęcia… nie są dla nas.
Ale do innych pasujemy doskonale.
PZU jest największą instytucją finansową w Europie Środkowo-Wschodniej, obecną w 5 krajach. W Polsce cieszymy się zaufaniem ok. 16 mln klientów i jesteśmy numerem jeden na rynku ubezpieczeniowym. Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek. Na co dzień stawiamy na innowacyjność, ciągłe poszukiwanie usprawnień i łamanie schematów. Wiemy jak ważne w pracy jest łączenie wykonywanych zadań z Twoimi umiejętnościami i zainteresowaniami zawodowymi.
Zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i pracuj w miejscu najlepiej dopasowanym do Twoich kompetencji.
Analityk Jakości Procesów
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 000017762
Twój zakres obowiązków:
  • Przeprowadzanie centralnych kontroli wewnętrznych poprzez pozyskanie i przygotowywanie danych z raportów i zapytań SQL z systemów informatycznych Grupy PZU, repozytoriów oraz Hurtowni Danych dotyczące umów ubezpieczenia, wykonywanych transakcji, płatności, prowizji oraz inne dotyczące pracy Oddziałów niezbędne do przeprowadzenia działań kontrolnych zgodnie z potrzebami biznesowymi obszaru
  • Tworzenie narzędzi analitycznych wspierających procesy kontrolne i weryfikacyjne
  • Przygotowywanie analiz i raportów z przeprowadzonych kontroli
  • Projektowanie i wdrażanie standardów procesów sprzedaży i obsługi Klienta oraz najlepszych rozwiązań w różnym kanale oddziałowym
  • Przygotowywanie propozycji rozwiązań systemowych i obsługowych w celu poprawy jakości pracy oraz wprowadzenia usprawnień obowiązujących procesów czy regulacji
Nasze wymagania:
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze analiz
  • Znajomość regulacji prawnych obowiązujących w zakresie ubezpieczeń
  • Podstawowa znajomość zagadnień prawnych
  • Umiejętność przygotowywania raportów pod analizy biznesowe
  • Znajomość obsługi i tworzenia makr VBA
  • Wykształcenie wyższe: ekonomia, finanse, ubezpieczenia
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office w szczególności Word, Excel, Sharepoint
  • Czynne prawo jazdy kat.B, gotowość do podróży służbowych
To oferujemy:
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Umowa o pracę
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po Żeglarstwo)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.