Praca: Specjalista ds. papierów wartościowych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Specjalista ds. papierów wartościowych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1301
OBOWIĄZKI:
- łączenie w jednym miejscu wiedzy o rozliczeniach funduszy, rozliczeniach kapitałowch, transferach aktywów, działaniach korporacyjnych, przetwarzania dochodów, uzgodnieniach; - monitorowanie i przetwarzanie transakcji, wszczynanie postępowań wyjaśniających, korygowanie rozbieżności; - identyfikowanie, analizowanie i śledzenie wyjątków do momentu rozwiązania; - współpraca z zarządzającymi portfelami, prawnymi, traderami i operacjami dotycząymi zdarzeń z papierami wartościowymi; - przygotowanie dokumentacji i zgłoszeń do Doradców Klienta; -Nieustanne poszukiwane możliwości przyspieszenia procesu/decyzji i zwiększenia satysfkacji klienta; - dogłębne zrozumienie ryzyka procesowego oraz praca nad ograniczeniem i zmniejszeniem ryzyka. Miejsce pracy: ul. Piotra Skargi 3, 50-082 WrocławForma umowy umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 8.30 do 16.30Sala E
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: turecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: znajomość obsługi MS Office

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe doświadczenie w NTPA, ukończenie szkolenia w zakresie Custody Market Ruleswiedza na temat rozliczeń kapitałowych dla rynku brytyjskiego, transakcji wewnętrznych, zewnętrznychznajomosć MS Office znajomość języka tureckiego na poziomie B2 w vmowie i piśmie znajomość jezyka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu