Praca: Specjalista / Specjalistka ds. MEAL

Ogłoszenie numer: 8913994, z dnia 2024-04-16

Fundacja ADRA Polska jest polskim oddziałem międzynarodowej organizacji humanitarnej ADRA działającej w przeszło 100 krajach świata. W Polsce oficjalnie rozpoczęła swoją działalność z końcem roku 2009. Jako swój cel postawiła sobie prowadzenie działalności dobroczynnej – więcej https://www.adra.pl/

Specjalista / Specjalistka ds. MEAL

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Monitorowanie, ewaluacja, implementacja w obszarze działań projektowych;
  • Analiza danych, w tym wykorzystanie programów statystycznych;
  • Zarządzenie jakością danych w obszarze MEAL;
  • Wsparcie zespołu programowego przy opracowywaniu ram wyników;
  • Współpraca z Działami Fundacji;
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji, przestrzeganie przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, rozporządzeń RODO oraz zasad z zakresu Safeguarding, BHP;
  • Uczestnictwo w spotkaniach organizacji;

Wymagania

  • Biegła znajomość obsługi pakietu Office w szczególności Excel;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Komunikatywność, dbałość o szczegóły;

Oferujemy

  • Formę zatrudnienia w zależności od preferencji Kandydata/Kandydatki;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Otwartość na inicjatywy;
  • Możliwości pracy i rozwoju w środowisku międzynarodowym;
  • Narzędzia do pracy (komputer służbowy, telefon);
  • Pakiet well-being (dofinansowanie karty Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa);
  • Szkolenia, spotkania integracyjne.