Praca: Doradca finansowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Doradca finansowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/0211
OBOWIĄZKI:
praca ( hybrydowa możliwa)https://phinance.elevato.net/pl/doradca-finansowy-phinance-krakow-radwanskiego,ja,131?source=8Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie optymalizacji umów finansowych oraz planowania finansowego 2. Skuteczne rozpoznawanie potrzeb Klienta oraz negocjowanie warunków współpracy 3. Aktywna sprzedaż produktów bankowych 4. Realizacja celów sprzedażowych 5. Pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem 6. Analiza finansowa 7. Dbałość o standardy obsługi Klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy Phinance
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Doradca finansowy (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: dowolne, lub staż w bankowości
Uprawnienia: osługa komputera

Wymagania inne:

doświadczenie 1 rok ,bezpośrednia obsługa klienta, dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, zaangażowanie w pracę, solidność, uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków, praca samodzielna oraz w grupie, zaświadczenie o niekaralności, umiejętności przywódcze, negocjacyjne, handlowe, skutecznego planowania prawo jazdy kat.B, mile.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 000 do 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie